Lexa metal zigon sehpa

3 lü Sehpa Trendleri

Tamamlayıcı ürünlerden olan 3 lü sehpa seçimi evinizde çok önemlidir. Ufak odalarınızı büyük gösterecek olan bu ürünler bu aralar çok trend. İşte size 3 lü sehpa trendleri

Metal 3 lü Zigon Sehpa Modelleri

3 lü zigon sehpa

 

3 lü sehpa trendleri arasında en çok yer toplayan metal zigon sehpa çeşitleridir. Bu modeller genelde krom kaplama, gold kaplama, pirinç kaplama ya da rose rengi kaplamalı ve lüks ya da art deco görünümü sağlar. Genelde kare ve yuvarlak geometrik şekillerde üretilen 3 lü sehpa çelitleri  zigon sehpa olarakta ismi geçer. Yükseklikleri genelde 45, 50 ve 55 cm boyutunda olmalıdır. Koltuk oturuşunuza göre dünya standartlarındadır. Ayrıca ayaklarının da çok kaba olmamasına ve koltuk altına girebilecek tarzda olmasına dikkat etmelisiniz. Misafirlerinize koltuk önünde ya da koltuğun yanına koyarakta servis edebilirsiniz. Kesinlikle yapmamanız gereken durum ise odanızın ortasında orta sehpa yanında bu sehpaları sergilememelisiniz. Ufak bir odaya sahipseniz 3 lü sehpayı odanın çeşitli bölümlerine dağıtarak odanızın daha büyük görünmesini sağlayabilirsiniz.

Unutulmaması gereken husulardan birisi de ürünlerin üst tabla çapları. 3 farklı boyda ya da 3 ü de aynı boyuttadır genelde. Minimum 36-42-48  boyutunda olmalıdır. Standart servis tabağı ve ufak sunumluklarla beraber dünya standartdı minimum 36 cm boyutunun fazlalıkla yettiği bilinmektedir. Bu ölçülerde herhangi bir 3lü sehpa rahatlıkla alabilirsiniz.

3 lü sehpa trendleri demişken son dönemde aynalı ve parlak yüzeyler aşırı trend modellerdir. Mermer ürünlerde çok ünlü olsa da sehpanın gerek ağırlığı ve oluşabilecek ufak kazalardan ötürü fazla kullanılmasını tavsiye etmiyoruz. Özellikle ufak çocuklu aileler bu handikapı kesinlikle göz önünde bulundurmalıdır.

3 lü sehpa trendleri hakkında

  • Ürünlerin mermer yüzey olmasından kaçının.
  • Ürün boyutlarına dikkat edin. Aşırı büyük ya da küçük boyutlu ürünler almayın.
  • Orta sehpanızın geometrik şekline göre zigon sehpalarınızı seçin.
  • Ürünlerin kullanım amacına göre koltuk ayağının altına girecek şekilde ayaklısını tercih edebilirsiniz.
  • Sehpa 3’lü ya da 4’lü olacağı için oturma odasının etrafına dağıtabilir ve küçük odalarınızı büyük gösterebilirsiniz.

LegnoStill

View posts by LegnoStill
52 yıl önce başlayan serüvene ahşap ağaç torna ve mobilya üretimi ile başlayarak bugünlerde 15 Avrupa ülkesine ihracat yaparak devam ediyor. Her zaman en iyi kalite algısıyla durmadan çalışarak büyümemize ivme katıyoruz. Öncelikli hedefimiz olan üst düzey kalite standartlarına sahip mobilyalar ile dünyanın önde gelen mobilya üreticileri arasında yer almak için çabalıyoruz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Scroll to top