metal orta sehpa fiyatları

Metal Sehpa Fiyatları

Son dönemde artan trendler ile metal sehpa fiyatları da değişiklik göstermekte. Bu yazımızda size ortalama metal sehpa bir fiyatları konusunda bilgi sahibi olacaksınız. Bütçeniz doğrultusunda harika bir ev dizayn edebileceksiniz. Geçelim bilgilere.

Metal Orta Sehpa Fiyatları

metal orta sehpa
dupont orta sehpa

Genel olarak orta sehpalar yuvarlak ve kare şeklinde olmaktadır. Kullanılan metal, kaplama tarzı ve boyutları fiyat konusundan değişiklik göstermektedir. Metal sehpa fiyatları kalite kalite olarak değişmektedir. Metal sehpa ayakları aslında fiyatı belirleyen önemli unsulardan birisidir.

  • 70cm – 90cm arasında yuvarlak sehpa fiyatları

Başlangıç ölçülerinde orta sehpalardır. Her ne kadar serbest piyasa da olsa. En çok tercih edilen ölçülerdir.

Fiyat aralığı uzun ömürlü olacaksa şayet gözünüzden 1000 tl – 3000 tl arasında bir fiyat çıkartmalısınız.

  • 90cm – 120cm arasındaki yuvarlak sehpa fiyatları

metal sehpa

Büyük salonlar için kullanılır. Boyutlar arttıkça üretim maliyetleri ve işçilik artacaktır. Bu ürünlerde ortalama fiyat aralığı 1500 tl – 4000 tl aralığındadır.

  • 70cm – 90cm aralığında kare orta sehpalar

Başlangıç ölçülerinde orta sehpalardır. Her ne kadar serbest piyasa da olsa. En çok tercih edilen ölçülerdir.

Fiyat aralığı uzun ömürlü olacaksa şayet gözünüzden 1250 tl – 3250 tl arasında bir fiyat çıkartmalısınız. Kare ürünlerin yapım maliyeti daha zordur ve hata oranı yüksektir. Bu yüzden farklılıklar olabiliyor.

  • 90cm – 120cm arasındaki kare sehpa fiyatları

Sehpa konusunda ultra lüx evler için kullanılır. Boyutları 120 cm üzerinde de olabilir. Genelde paslanmaz çelik ya da titanyum kaplama kullanılarak üretilir. Bu ürünler genelde özel tasarım olarak üretilmektedir. Seri şekilde üreten firmalar çok azdır. Ya konsept olarak alınabilir ya da özel olarak mimarınıza tasarlatabilir ve üretebilirsiniz. Bu tarz metal sehpa fiyatları için minimum 3500 tl seviyesinde başlamaktadır. Üst tabla maliyeti de çok önemlidir. Cam ürün almamanızda fayda var, esneme oranı yüksek ve kırılma oranı da yüksektir. Düşünelerek satın alınması gereken bir üründür.

Bunlardan farklı ucuz metal sehpa fiyatları da piyasa da oldukça fazladır. 6 ay içinde çöpe dönecek ürünlerdir, kesinlikle tavsiye etmiyorum. Hatta metal kaplama tarzı da çok etkilidir. Geri kalan bütün üretim kalemleri sabittir.

 

Eğer proje ve toplu alım yapmak isterseniz iletişim bölümüzden bize ulaşabilrisiniz.

 

LegnoStill

View posts by LegnoStill
52 yıl önce başlayan serüvene ahşap ağaç torna ve mobilya üretimi ile başlayarak bugünlerde 15 Avrupa ülkesine ihracat yaparak devam ediyor. Her zaman en iyi kalite algısıyla durmadan çalışarak büyümemize ivme katıyoruz. Öncelikli hedefimiz olan üst düzey kalite standartlarına sahip mobilyalar ile dünyanın önde gelen mobilya üreticileri arasında yer almak için çabalıyoruz.

1 Comment

  1. […] ve şıklık hemde sağlamlık testleri yapılarak kullanım oranları arttırılmıştır. metal sehpa fiyatları firmamızda her zaman en dip tutarlarda tutularak çok fazla kullanıcıya hitap etmeye […]

    Cevapla

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Scroll to top